"Keşke Erol Bulut'u Göztepe maçından sonra kovsaydık"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ankaragücü maçından sonra itirafta bulundu...Emre Belezoğlu'nun performasından çok memnun olduğunu söyleyen Ali Koç, "keşke bu daha önce de olsaydı"diyerek Erol Bulut'la yolları daha önce ayırmadıkları için hata yaptıklarını itiraf etti.

Bu içerik 19 kez okundu.

 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a Erol Bulut’la yollarını ayrılması için 4 kez çağrı yapıldı. İlki arka arkaya puan kaybedilen Malatyaspor ve Gaziantep maçlarından sonra, ikincisi Galatasaray derbisinden, üçüncüsü Göztepe maçından, sonuncusu ise Gençlerbirliği maçından sonra oldu.

13’üncü haftada yapılan “Bulut’u kovalım” çağrısına Başkan Koç, “devre arasını bekleyelim” cevabı verdi.

Saracoğlu’nda Galatasaray derbisinin kaybedilmesinden sonra yapılan “Bulut’u kovalım” çağrısına ise, “zaten istifa etti. Bırakmadım. Ben ona güveniyorum” dedi.

Göztepe maçından sonra, “son bir şansı daha hakkediyor” diyerek kovmadı.

Gençlerbirliği maçından sonra ise, “Beşiktaş derbisi son maçı” sözleriyle Bulut’a sahip çıktı. Ancak Ali Koç’un en büyük pişmanlığının, Göztepe maçından sonra Bulut’u “son bir şansı daha hakkediyor…” diye kovmaması oldu.

Koça’a göre Göztepe maçından sonra Bulut-Emre değişikliği olsa Antalyaspor, Gençlerbirliği ve Beşiktaş maçlarında kayıplar olmaz. Fenerbahçe şampiyonluğu belki de çoktan garantilemiş olurdu.    

Bu arada Erol Bulut da iki kez istifa etti. İlk istifasını 4-1 kazanılan Başakşehir maçından sonra verdi. Malatyaspor ve Gaziantep yenilgilerinden sonra yerden yere vurulan Bulut, Başakşehir galibiyeti sonrası Emre'ye, "bırakıyorum" dedi. Emre ise, "biz böyle yenilgilerin olacağını konuşmamış mıydık?" cevabını verdi. Konuyu başkana gitmeden kapattı

Bulut ikinci istifasını Galatasaray derbisinden sonra verdi. Tribünden Emre’min gönderdiği kağıda çok kızdı. Bizzat Başkan Ali Koç'a sözlü olarak, "bırakıyorum" dedi. Koç, "bu durumda biryere gidemezsin" diyerek kendisini durdurdu.

Kaynak: Fotospor

Keşke Erol Bulut'u Göztepe maçından sonra kovsaydık Erol Bulut
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Hınçal Uluç'tan İmamoğlu'na: Herşey çok güzel olmadı, herşey .... oldu, noktalı yerleri sen doldur 'güya' başkan
Hınçal Uluç'tan İmamoğlu'na: Herşey çok güzel olmadı, herşey .... oldu, noktalı yerleri sen doldur 'güya' başkan
PKK'nın sözcüsü HDP'li Sancar'dan muhalefetee çağrı:
PKK'nın sözcüsü HDP'li Sancar'dan muhalefetee çağrı: "Hep birlikte hareket etmeliyiz"